طراحی بنر حرفه ای به سبک رضاگراف
طراحی بنر حرفه ای به سبک رضاگراف

طراحی بنر حرفه ای به سبک رضاگراف

سایت رضاگراف ، با گذشت حدود 2 سال از فعالیت خود در زمینه طراحی بنر ، همواره بر این تلاش بوده تا بتواند بر خلاف بنر تبلیغاتی موجود تحت وب . به جای پرداختن به کلیات در انیمیشن بنر ، به جزئیات بیشتری اهمیت دهد . بطوری که اگر در طراحی بنر تنها می شود به حرکات موشن کوتاه در متن و یا تصویر که از سمت راست به چپ ، بالا به پایین ، چپ به راست باشد و بصورت عادی به نمایش در آید سعی بر آن شود که تا جای ممکن به عملیات های ریز تر و جذاب تر پرداخته شود .

نمونه طراحی بنر

برای مثال به نمونه زیر توجه داشته باشید ، در بنر نمونه ی زیر که سایت رضاگراف با موضوع طراحی بنر دیزاین این طرح گیف را اجرا کرده بیشترین مانور طراح رضاگراف بر روی جزئیات است . اگر قرار است تصویر از نوشیدنی داغ در طرح وجود داشته باشد طراح سعی کرده است تا چند تکه دود در فنجان ایجاد کرده تا طراحی را از حالت خام با جذابیت بیشتری همراه کند که در مثالی دیگر طراح پس از قرار دادن تصویر مانیتور در طرح برای ایجاد تفاوت و افزایش جذابیت لامپ کوچک که در مانیتور وجود دارد را به حالت چشمک زن در میاورد .

طراحی-بنر-دیزاین

این ها موارد جزئی هستند که در عین سادگی می توانند در هر طراحی و وابسته به طرح ، المان و ساختار بنر . طراحی بنر متفاوتی را برای شما ایجاد کند که این امر در سایت رضاگراف برای شما میسر خواهد شد .

منبع : طراحی بنر حرفه ای

اختصاصی رضاگراف

مطالب مرتبط طراحی بنرنويسنده : meraphicgraphic


تبليغاتclose
آگهی رایگان